DENTAL CENTRUM - O nás

Vítam Vás na našej web stránke.

Dovoľte mi, aby som Vám predstavil naše moderné dentálne centrum. Nachádza sa na Smaragdovej ulici č.5 v Bratislave-mestská čast Jarovce. Najdôležitejší pre nás ste vy, naši pacienti. Zakladáme si na individuálnom prístupe ku každému pacientovi.

Vieme, že u väčšiny ľudí návšteva zubného lekára spôsobuje nepríjemné pocity, strach či dokonca úzkosť. Tiež sme si vedomí, že niektorí ľudia môžu mať z predchádzajúcich ošetrení rôzne traumy. To je dôvod prečo pristupujeme počas ošetrenia k pacientom priateľsky a celý zákrok vedieme v uvoľnenej atmosfére. Ošetrenie je bezbolestné, v príjemnom prostredí a hlavne s priateľským ošetrujúcim tímom na vysokej odbornej úrovni.

Poskytujeme komplexnú stomatologickú starostlivosť s použitím najnovších technológií a materiálov. Pri ošetrení sa zameriavame na to aby zdravie, kvalita a estetika boli v harmónii. A to všetko za prijateľné ceny.

Našim cieľom je, aby ste sa u nás cítili príjemne a získali iný pohľad na návštevu u zubára. Sami sa presvedčte a my urobíme všetko pre to, aby ste boli spokojní. Zvládneme to spolu a s úsmevom.